Magda Bieganowska

Czyli z kim tak naprawdę macie tutaj do czynienia.

Jestem rodowitą wrocławianką, mieszkam tu od zawsze i kocham moje miasto.  


Kocham urządzanie wnętrz i to robię to gdy tylko nadarzy się okazja. Moje mieszkanie na wrocławskich przedmieściach urządzam za to już od ponad 2 lat, bo wciąż nie mogę się zdecydować.

Rozpoczętego już w liceum kursu projektowania wnętrz nie skończyłam z powodu awersji do wszelakich programów komputerowych (nie cierpię technologii, ale jakoś trza żyć).

Zachłyśnięta kiedyś miłością do Włoch gdzie mieszkała moja rodzina, skończyłam italianistykę.

Stety niestety mam od dziecka mocno wzmożoną wrażliwość, i co prawda wzmaga zarówno piękne jaki negatywne uczucia, to jednak w ogólnym rozrachunku wychodzi w sumie in plus.

Żyję od podróży do podróży, jest to moja największa pasja, dlatego oszczędzone pieniądze wydaję głównie na nie. Uważam, że hajs na nie przeznaczony nigdy tak naprawdę nie jest tym wydanym.

Nie pamiętam nawet najlepszej rzeczy, którą kupiłam dla czystej przyjemności- podróże pamiętasz zawsze. Dlatego też staramy się wyjeżdżać kilka razy do roku.

Nie lubię small talk'ów, złośliwości i nie mogę patrzeć na smutek dzieci. Jak mam coś zrobić, zrobię to zawsze na ostatnią chwilę. 

Przeraża mnie wszechobecny i złowieszczy plastik, dlatego piję wodę z kranu i nosze siatki z firanki do czego szczerze wszystkich namawiam.

Zachwycam się totalnie prozaicznymi rzeczami i kocham pomagać ludziom, i jak bym miała wybierać, to chyba za to lubię siebie najbardziej.

"Nic nie miałoby wartości gdybyśmy nie wiedzieli, że możemy to coś stracić"

  • Instagram - Czarny Krąg

© 2019 by Szczęśliwa w podróży